קצת עליי, שנכיר

 SubK הוקמה מתוך כוונה להביא אל השוק הישראלי את השירות עם הערך הגבוה ביותר בענף מערכות ה-CRM בישראל.

הסיפור שלי
אל עולם ניהול העסקים, פיתוח בעולם האינטרנט ומערכות CRM בפרט, הגעתי לאחר מספר שנים בהן עסקתי בניהול פרויקטי אינטרנט לחברות גדולות וקטנות, החל משטראוס, האח הגדול, מפעל הפיס ועד לחנות רהיטים קטנה ורעשנית שהחליטה לקרוא תיגר על הגדולים שבמתחריה.
מה הביא אותי לזה?
זה פשוט קרה, חברה מתוסכלת ביותר שנכוותה ממספר מערכות CRM שלא הצליחו לעזור לה להתרומם, ביקשה שאעזור לה למצוא ולאמץ פיתרון אמיתי ולתמיד, מערכת CRM עם שירות ייחודי שניתן לגדול איתו יד ביד, כזה שבאמת יספק את הסחורה.

מצאתי שיש לזה מענה משני סוגים של ספקים:
הראשון היה מאוד יקר ובומבסטי, רצה מלא כסף ודרש יותר מדי סבלנות, בנוסף הוא גם הקפיד לשים את תשומת הלב בעיקר בחברות הגדולות עם כיסים עמוקים.
 
השני בא לשוק במטרה לנגוס בנתח של הראשון והציע פיתרון זול, כמעט ו"מוכן מראש", עם מינימום יכולת להתנהל בצורה עצמאית, שיטתית, מותאמת לצרכינו. גם כשתרצו כן להשתדרג, תיתקלו בהמון קשיים ומגבלות שבהרבה מן המקרים, יאלצו אתכם או להתפשר והמון, או להמשיך את החיפוש אחרי הפיתרון הבא, מה שיחזיר אתכם לאחור וימנע מכם להתקדם קדימה.
 
הדיכוטומיה הזו בין הפתרונות גורמת לבעלי עסקים בעלי יכולות צנועות יותר להתפשר תמיד על הפתרון הזול, אפילו כשיש להם נזילות להשקיע בעסק, רק כי הם לא מצאו את השירות הנכון. הם מתפשרים על יותר מדי מאפיינים של המערכת שהם היו רוצים לקבל, וכתוצאה מכך אולי מתקדמים, אבל ממש לא בקצב הרצוי.

בעצם, תוצאות המחקר העלו כי השוק רווי במערכות אך מאוד לוקה בחסר בשלושת הדברים שבעצם הכי חשובים לשוק הישראלי: שירות אישי, ליווי והתאמה אישית.
מה עשיתי
טוב, באתי מראש עם ניסיון רב באיתור, בחינה וניהול בתי תוכנה ופיתוח מערכות אינטרנט. איתרתי את בית התוכנה הראוי ביותר למשימה ולאורך מספר שנים פיתחתי יחד עמם מערכת, שירות ושיטה לפיה אני מספק לא רק כלים למינוף העסק, אלא גם נכנס עמוק אל תוך התשתיות של שלו ומלמד אותו להתיישר לכיוון מעלה ולגדול בצורה מדידה והדרגתית.
 
אני אנהל עבורכם פרויקט מקיף של הטמעת מערכת CRM שתעשה לעסק שלכם את מה שמערכת CRM באמת אמורה לעשות:
לעבוד בשבילכם ולפקח בעבורכם -
24/7.
ז"א שלא רק תהיה לכם מערכת ניהול לקוחות שתרים לכם את הפעילות, יהיה לכם גם איש מקצוע צמוד שנועד להישאר קרוב אליכם ולעזור לכם ליישם ולשפר עוד ועוד תהליכים, עד שתתנהלו כמו מוסד משומן היטב, ככה עושים עסקים ברי קיימא היום.
קראו יותר לעומק עליי
לירון ביאלקוביץ - Liron Bialkovich
580b57fcd9996e24bc43c528.png
לייעוץ ראשוני חינם

ולכל מה שלא יהיה...

השאילו לי פרטיכם, שיהיה :)