לכל לקוח אני מתאים
את סל הפתרונות האידיאלי לו
ולנקודת הזמן בה הוא נמצא על הציר
יש לי מגוון פתרונות בשבילכם - בעלי עסקים שרוצים לשדרג קצת את איכות חיי העסק, בכל האגפים המעניינים
SubK CRM Solutions
אוטומציה עסקית
מדידת השיווק
תפעול, ספקים ורכש
ניהול המכירות
ניהול לקוחות
והזמנות
ניהול משימות ואדמיניסטרציה
ריכוז הפניות מכל המקורות
דוחות עבודה וניהול בהתאמה אישית
בכל מקרה, כדאי להתחיל את המסע הדיגיטלי שלכם עם משהו ועדיף להתמקד בדברים הכי חשובים ואלו שדורשים הכי הרבה סיוע
מפתרונותיי השונים:
ניתוח של נתוני השיווק ותוצאות המאמץ וההשקעה בשטח, החל מרווחיות ויעילות הקמפיינים ועד לעדכון המשווקים בזמן אמת אודות ההצלחות של הקמפיינים השונים.
​מדידת השיווק
בהתאם לסוגי הפניות והלידים, נבנה פאנלים (FUNNEL) שירכז את הכל במסודר כך שלצוותים יהיו שגרות עבודה ויכולת להגיע ליותר מענה וכמובן, יותר מכירות ושביעות רצון.
​ניהול פניות ושירות לקוחות
אם מדובר במשימות שנוצרות כחלק מהשלבים של התהליכים שנגדיר או כחלק מהתראות שנייצר, או המשימות השוטפות והכלליות בין הצוות, הכל מתרכז ללוח ניהול מסודר שמוודא שכל המשימות לא סתם נבלעות להן בחלל.
​ניהול משימות הצוות
אני יודע לחבר אל המערכת מגוון מרכזיות ענן שיעניקו לכם יתרון מעולה בכל הנושא של ניהול השיחות והתיעוד של היסטורית התקשורת עם הלקוחות, כולל ניתוב שיחות שקופצות ישר למשתמש והשמעת הקלטות, ישר מכרטיס הלקוח.
טלפוניה בענן ומספרים וירטואליים
כל תהליך המנוהל בעסק דורש בקרה והמון תשומת לב, אנו נעצב עבורכם דוחות שיעזרו לעובדיכם ולכם לעקוב אחרי כל התהליכים ולנהל את זה בפשטות כך שיהיה הרבה יותר נוח לגשת לעבודה ולרוץ על תהליכים שונים בצורה רוחבית ולהיות יעילים מאוד.
​דוחות עבודה וניהול בהתאמה אישית
נוכל לייצר תהליכים של אישורי הגעה בכל רמה מול כל סוג של לקוח, אישורי ההגעה יכולים לרוץ על אוטומציות ויכולים להיות מתועדפים לנציגים הטלפוניים באוטומט, או בכלל על ידי שימוש במנגנון חיוג אוטומטי שפשוט מרים לכולם את קצת הוצאת השיחות.
אישורי הגעה
(ומגוון רחב של פיצ'רים דומים ומגוונים)
איסוף ותיעוד של כל הפניות והלידים מכל המקורות השונים אל הנציגים האחראיים בצורה מסודרת ומאורגנת ביותר.
ניהול ובקרת המכירות
בהתאם לעיצוב ולחלום שלכם, אבנה לכם מחולל הצעות מותאם אישית שידבר אתכם ויאפשר לכם להוציא החוצה הצעות כמו שבחיים שלכם לא חלמתם, בשניות.
​מחולל הצעות מחיר
על בסיס מאגרי הנתונים של העסק, נריץ אוטומציות מותאמות אישית שיניעו את התהליך קדימה ולאט לאט ילמדו עוד ועוד פעולות שפשוט יחסכו לכל צוות העובדים גם המון זמן ובעיקר המון מחשבה מיותרת, בואו נריץ את העסק על אוטומט.
​אוטומציה אוטומציה אוטומציה
מאגר הנתונים שנבנה יעזור לנו לבנות מאגר לקוחות בקלות, על בסיסו נגדיר תהליכים שיעזרו לנו לייצר מועדון לקוחות מבוקר אשר אפשר גם לנהל מולו תקשורת רציפה ומתועדת אך גם לשלוח לו עדכונים וניוזלטרים כשנצטרך לקרב אלינו עוד לקוחות.
​מועדון לקוחות ותפוצה
הזדמנות אשר הפכה לעסקה כלשהי נמיר להזמנת עבודה בה ננהל את כל התהליך מבחינת המוצרים/שירותים, תהליך התפעול של ההזמנה, שילוח, מחסנים, רכש, כספים, סליקת אשראי, תשלומים והנהלת חשבונות בענן, הכל מושתת על תהליכים אוטומטיים והתאמה אישית לכל תהליך תפעולי שניתן לאפיין.
​ניהול הזמנות, סליקה והנה"ח
אם בצורה ידנית או אוטומטית, בטקסט חופשי, מעוצב ודינמי, נוכל לייצר תהליכים ששולחים הודעות שונות ומגוונות משלל הפלטפורמות הללו וזה לא הכל! את התשובות חזרה אנחנו מקבלים גם כן ואלו הולכות ישירות אל היסטורית התקשורת של הלקוח כך שתמשיכו את השיח תמיד, מאותה הנקודה בה הוא נעצר!
וואטסאפים, מסנג'רים, סמסים ואימיילים (יוצאים + נכנסים!)
דברו איתי על הפיתרון הראוי לכם, אני איישם זאת עבורכם כך שכל מה שתצטרכו לעשות זה לדאוג שכל העובדים שלכם עולים על הגל.

אל תתביישו לשאול על פתרונות חדשניים, פשוט תרימו טלפון, תתייעצו, אל תתפשרו על מערכת חסרת שירות או על איזו מערכת מדף מיושנת שתתקע לכם את העסק.

עוד היום, פנו אליי ונראה לאן אוכל למנף אתכם.

לייעוץ ראשוני חינם

ולכל מה שלא יהיה...

השאילו לי פרטיכם, שיהיה :)