top of page
לכל לקוח אני מתאים
את סל הפתרונות האידיאלי לו
ולנקודת הזמן בה הוא נמצא על הציר
יש לי מגוון פתרונות בשבילכם - בעלי עסקים שרוצים לשדרג קצת את איכות חיי העסק, בכל האגפים המעניינים
SubK CRM Solutions
אוטומציה עסקית
מדידת השיווק
תפעול, ספקים ורכש
OnlySUBK.png
ניהול המכירות
ניהול לקוחות
והזמנות
ניהול משימות ואדמיניסטרציה
ריכוז הפניות מכל המקורות
דוחות עבודה וניהול בהתאמה אישית
לבד?
לא, עם כמה חברים עסקיים מרחביי הארץ (והעולם)
:)
Itegration-LOGOS.jpg
בכל מקרה, כדאי להתחיל את המסע הדיגיטלי שלכם עם משהו ועדיף להתמקד בדברים הכי חשובים ואלו שדורשים הכי הרבה סיוע
מפתרונותיי השונים:
Graphic Pattern
הקמת מערך בוט שירות חלומי
באוטומציה ובינה משלנו, נדבר עם הפונים אליכם בוואטסאפ ונחסוך מכם פעולות שרק חלמתם להפסיק לעשות, חוץ מזה שתצאו מקצוענים מול הלקוחות שלכם שיישארו עם פה פתוח.
Rubber Gloves
ניהול ובקרת המכירות
איסוף ותיעוד של כל הפניות והלידים מכל המקורות השונים אל הנציגים האחראיים בצורה מסודרת ומאורגנת ביותר.
​ניהול פניות ושירות לקוחות
​ניהול פניות ושירות לקוחות
בהתאם לסוגי הפניות והלידים, נבנה פאנלים (FUNNEL) שירכז את הכל במסודר כך שלצוותים יהיו שגרות עבודה ויכולת להגיע ליותר מענה וכמובן, יותר מכירות ושביעות רצון.
Creative Working
​ניהול משימות הצוות
אם מדובר במשימות שנוצרות כחלק מהשלבים של התהליכים שנגדיר או כחלק מהתראות שנייצר, או המשימות השוטפות והכלליות בין הצוות, הכל מתרכז ללוח ניהול מסודר שמוודא שכל המשימות לא סתם נבלעות להן בחלל.
Hotline Consultant
טלפוניה בענן ומספרים וירטואליים
אני יודע לחבר אל המערכת מגוון רחב של מרכזיות ענן שיעניקו לכם יתרון מעולה בכל הנושא של ניהול השיחות והתיעוד של היסטורית התקשורת עם הלקוחות, כולל ניתוב שיחות שקופצות ישר למשתמש והשמעת הקלטות, ישר מכרטיס הלקוח.
Mixed Material Geometric Shapes
​דוחות עבודה וניהול בהתאמה אישית
כל תהליך המנוהל בעסק דורש בקרה והמון תשומת לב, אנו נעצב עבורכם דוחות שיעזרו לעובדיכם ולכם לעקוב אחרי כל התהליכים ולנהל את זה בפשטות כך שיהיה הרבה יותר נוח לגשת לעבודה ולרוץ על תהליכים שונים בצורה רוחבית ולהיות יעילים מאוד.
Political Conference
אישורי הגעה
(ומגוון רחב של פיצ'רים בנושא)
נוכל לייצר תהליכים של אישורי הגעה בכל רמה מול כל סוג של לקוח, אישורי ההגעה יכולים לרוץ על אוטומציות ויכולים להיות מתועדפים לנציגים הטלפוניים באוטומט, או בכלל על ידי שימוש במנגנון חיוג אוטומטי שפשוט מרים לכולם את קצת הוצאת השיחות.
Graphs
אפיון ותכנון תהליכים מורכבים
כמו שרלוק הולמס, אחקור ואגלה את כל הסודות, עד שנוכל לבנות תהליך סגור שייפתח לנו דלתות טובות, ורבות.
Fluffy Clouds
​מדידת השיווק
ניתוח של נתוני השיווק ותוצאות המאמץ וההשקעה בשטח, החל מרווחיות ויעילות הקמפיינים ועד לעדכון המשווקים בזמן אמת אודות ההצלחות של הקמפיינים השונים.
Creative Work
​מחולל הצעות מחיר
בהתאם לעיצוב ולחלום שלכם, אבנה לכם מחולל הצעות מותאם אישית שידבר אתכם ויאפשר לכם להוציא החוצה הצעות כמו שבחיים שלכם לא חלמתם, בשניות.
Computer Sketch
​אוטומציה אוטומציה אוטומציה
על בסיס מאגרי הנתונים של העסק, נריץ אוטומציות מותאמות אישית שיניעו את התהליך קדימה ולאט לאט ילמדו עוד ועוד פעולות שפשוט יחסכו לכל צוות העובדים גם המון זמן ובעיקר המון מחשבה מיותרת, בואו נריץ את העסק על אוטומט.
All Hands In
​מועדון לקוחות ותפוצה
מאגר הנתונים שנבנה יעזור לנו לבנות מאגר לקוחות בקלות, על בסיסו נגדיר תהליכים שיעזרו לנו לייצר מועדון לקוחות מבוקר אשר אפשר גם לנהל מולו תקשורת רציפה ומתועדת אך גם לשלוח לו עדכונים וניוזלטרים כשנצטרך לקרב אלינו עוד לקוחות.
Stocks
​ניהול הזמנות, סליקה והנה"ח
הזדמנות אשר הפכה לעסקה כלשהי נמיר להזמנת עבודה בה ננהל את כל התהליך מבחינת המוצרים/שירותים, תהליך התפעול של ההזמנה, שילוח, מחסנים, רכש, כספים, סליקת אשראי, תשלומים והנהלת חשבונות בענן, הכל מושתת על תהליכים אוטומטיים והתאמה אישית לכל תהליך תפעולי שניתן לאפיין.
Woman Texting
וואטסאפים, מסנג'רים, סמסים ואימיילים (יוצאים + נכנסים!)
אם בצורה ידנית או אוטומטית, בטקסט חופשי, מעוצב ודינמי, נוכל לייצר תהליכים ששולחים הודעות שונות ומגוונות משלל הפלטפורמות הללו וזה לא הכל! את התשובות חזרה אנחנו מקבלים גם כן ואלו הולכות ישירות אל היסטורית התקשורת של הלקוח כך שתמשיכו את השיח תמיד, מאותה הנקודה בה הוא נעצר!
דברו איתי על הפיתרון הראוי לכם, אני איישם זאת עבורכם כך שכל מה שתצטרכו לעשות זה לדאוג שכל העובדים שלכם עולים על הגל.

אל תתביישו לשאול על פתרונות חדשניים, פשוט תרימו טלפון, תתייעצו, אל תתפשרו על מערכת חסרת שירות או על איזו מערכת מדף מיושנת שתתקע לכם את העסק.

עוד היום, פנו אליי ונראה לאן אוכל למנף אתכם.

bottom of page